هندزفری

هندزفری

هندزفری ها وجه بسیار مشترکشان ابعاد کوچک آنهاست به طوری که درون گوش قرار بگیرند به هیچ وجه قابل تشخیص و شناسایی نمی باشند و می توان اینطور بیان کرد که تنها مزیتی که باعث محبوبیت این محصول نسبت به سایر هندزفری ها شده است قابلیت مخفی شدن درون گوش و استتار آن می باشد.

نکته بعدی در مورد این نوع از هندزفری ها وابستگی آنها به یک رابط یا فرستنده انواج رادیویی میباشد که به نسبت شرایط و محل استفاده، این رابط به شکل های مختلفی مانند گردنبندی با کاربردهای متفاوت طراحی شده است.

از هندزفری های نامریی عمدتا در مواقعی که استفاده آشکارا از تلفن همراه و به طور کل تجهیزات ارتباط جمعی یا پلیر ها وجود ندارد مانند : همایش ها، کنفرانس ها، سخرانی ها و … در جهت اشاره غیر علنی مواردی که شخص سخنران ممکن است فراموش کند استفاده می شود.

هندزفری

مثال: فرض می کنیم شما یک شخصیت سیاسی بین المللی هستید و میخواهید با شخصی که اهل کشور دیگریست صحبت کنید اما زبان آن کشور را نمی شناسید و بنا به هر دلیلی نمیخواهید به طور مشخص از دستگاه مترجم استفاده کنید پس می توانید با قرار دادن این هندزفری در گوش خود و اتصال ان به نرم افزار های مترجم بدون جلب توجه صحبت های فرد گوینده را به صورت ترجمه شده در گوشتان بشنوید.

همانطور که همه ما میدانیم از تمامی تکنولوژی های موجود در جهان میتوان هم در راستای اهداف خیرخواهانه و هم در جهت مقابل آن استفاده کرد. لکن این محصول نیز از این قاعده مستثنی نبوده و گاها مشاهده میشود برخی افراد در مواردی مانند تقلب در آزمون ها و امتحانات و حتی کنکور از این وسیله استفاده نموده اند فلزا فروشگاه محرمانه هر گونه استفاده خارج از قوانین جمهوری اسلامی ایران را محکوم و عواقب استفاده های غیر مجاز را بر عهده ی فرد خاطی میداند.

مزایا :

  • قیمت مناسب
  • امکان کم و زیاد کردن صدا
  • امکان پاسخ گویی به مکالمه
  • اتصال در این مدل با تلفن همراه از طریق فیش بلوتوث  برقرارشده
  • از باتری های کوچک در آن استفاده گردیده
  • بدون نیاز به شارژ

معایب:

  • بلندی صدای کمتر به نسبت مدل های دیگر
  • وضوح صدا در این مدل پایین است

این مدل با یک عدد باتری ۳۳۷ راه اندازی می شود که عمری درحدود ۵ ساعت دارد و پس از آن می بایست یک عدد باتری دیگر تهیه شود که قیمتی درحدود ۲۵/۴۰  هزارتومان دارد.

مدت زمان شارژ شدن کامل رابط (فرستنده رادیویی) بین ۲ تا ۴ ساعت و مدت زمان شارژ دهی در حالت استند بای ۴۸ ساعت و در حالت استفاده حداقل ۵ و حداکثر ۷ ساعت می باشد.

تمامی محصولات خریداری شده از فروشگاه محرمانه دارای یکسال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش هستند.

 همچنین در جهت افزایش رضایتمندی مشتریان محترم امکان تعویض کالا با سایر مدل های موجود در هر بخش به مدت یک هفته پس از صدور فاکتور میسر می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن