نظرات

نظرات و پیشنهادات :

نظرات، پيشنهادات و انتقادات ارزشمند شما کاربران گرامی در هر بخش از فعاليت های شرکت الکتروسر، ما را در شناسایی نقاط قوت و ضعف خدمات و محصولات یاری خواهد رساند.

همچنين هرگونه پیشنهاد یا انتقاد در رابطه با عملكرد كارمندان، توسط مديران ارشد و مديریت عامل بررسي مي شود تا در تصمیم گیری های خرد و کلان شرکت لحاظ گردند.

شرکت الکتروسر با ارج نهادن به نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما، آن را به عنوان مرجعی قابل اعتماد برای بهبود عملکرد خود تلقی خواهد کرد. به این منظور مکاتبات شما در این بخش مستقیماً به واحد روابط عمومی ارسال شده و مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران :

 . فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن خودداری کنید.

. برای نظر یا نقد و بررسی خود عنوانی متناسب با متن انتخاب کنید. یک عنوان خوب کاربران را برای خواندن نظر شما ترغیب خواهد کرد.

 . نقد کاربران باید شامل قوت‌ها و ضعف‌های محصول در استفاده‌ی عملی و تجربه‌ی شخصی باشد و مزایا و معایب به‌صورت خلاصه و تیتروار در محل تعیین‌شده درج شود. لازم است تا حد ممکن از مبالغه و بزرگ‌نمایی مزایا یا معایب محصول خودداری کنید.

 . نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه به‌طور واقع‌بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.

 . با توجه به تفاوت در سطح محصولات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آن‌ها، لازم است نقد و بررسی هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد؛ نه به‌صورت مطلق.

 . جهت احترام‌گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غیرضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید.

 . با توجه به ساختار بخش نظرات، از سوال‌کردن یا درخواست راهنمایی در این بخش خودداری کرده و سوال یا درخواست راهنمایی خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح کنید.

 . کاربران ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تاییدنشدن نظر کاربر می‌شود.

 . قسمت نظرات سایت، با تالارهای گفت‌وگو (فروم) متفاوت است؛ لذا برای حفظ ساختار، مباحث خارج از چهارچوبی که حالت بحث و گفت‌وگو دارد، تایید نخواهد شد.

 . تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند؛ لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانب‌دارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظردهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد کنید. هر کاربر تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کرده و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار کند.

. از طریق نمودار تغییر قیمت در سایت می‌توانید از تغییرات قیمت آگاه شوید؛ لذا به‌هیچ‌وجه در بخش نظرات مبلغ «قیمت» را ذکر نکرده، درباره‌ی آن سؤال نکنید و نظری ندهید.

 . در نظرات خود، از بزرگ‌نمایی یا اغراق درباره‌ی قوت‌ها یا ضعف‌های محصول خودداری کنید. بدیهی است تا حد ممکن هرگونه نظر مبالغه‌آمیز یا به دور از واقعیت تایید نخواهد شد.

. با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن، نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت کنید. دقت داشته باشید تا جای ممکن از هرگونه لینک‌دادن (فرستادن) دیگر کاربران به سایت‌های دیگر و درج ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی خودداری کنید.

 . تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با محصول موردنظر باشند؛ لذا بحث‌های متفرقه و غیرمرتبط با محصول را مطرح نکنید.

 . کاربران می‌توانند نقد خود به هر بخش از الکتروسر در قسمت مربوط اعلام کنند؛ لذا هیچ‌گونه نقدی را درباره‌ی سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسید.

 . توجه داشته باشند، مسائلی را که از آن اطمینان ندارید، به‌هیچ‌وجه در نظرات ثبت نکنید؛ همچنین از بازنشر شایعات یا اطلاعات غیرمطمئن درباره‌ی محصولات جدا خودداری کنید.

 . بهتر است مطالبی در این بخش ثبت شود که برای بازدیدکنندگان سایت مفید باشد؛ لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیرمرتبط یا غیرضروری در این بخش پرهیز کنید.

 . لازم است نظرات خود را به صورت نگارشی ثبت کرده و از کوتاه‌کردن کلمات یا استفاده از ادبیات محاوره تا جای ممکن خودداری کنید. استفاده از ادبیات نوشتاری که قابلیت نمایش در سایت را داشته باشد، لازمه‌ی تایید نظرات کاربران است.

گارانتی و خدمات پس از فروش :

تعهد شرکت در قبال وجه پرداختی شما
بعد از اینکه وجه پرداختی سفارش شما دریافت شد ، محصولات شما در سریع ترین زمان ممکن آماده می شود .

در صورت پراخت مبلغی اضافه بر وجه تعیین شده ،مبلغ اضافی ارسال شده قابل برگشت می باشد.
زمان ,مبلغ ,شماره و سایر مشخصات وجهی که توسط مشتری پرداخت شده ,کاملا در نزد شرکت نگهداری می شود تا در صورت درخواست مشتری (در هر زمان) قابل ارائه باشد. پرداخت و یا واریز های کم می تواند در سفارش های بعدی جابجا شود.

ضمانت شرکت در قبال کیفیت محصولات
اگر محصولات در طول دوران گارانتی خوب کار نکنند یا دچار مشکل شوند, در کمترین زمان در جهت رفع مشکل اقدام می کنیم  و اگر مشکل از نظر خریدار رفع نشده بود ،محصول براحتی تعویض می شوند.

مدت زمان ضمانت برای انواع محصولات متفاوت می باشد.لطفا در هنگام تحویل سفارش و درخواست کالا از شرایط و طول مدت گارانتی برای هر نوع محصول به طور دقیق مطلع شوید.

در صورتی که هر کدام از محصولات کارکد کافی و مورد انتظار شما را نداشتند ، لطفا با کارشناسان شرکت در میان بگذارید.
(لطفا از باز کردن دستگاه برای تعمییر و یا سپردن آن به افراد غیر متخصص اجتناب کنید ,چون دستگاه را از شرایط ضمانت خارج می کند)

تعهد شرکت در قبال ارسال کالا
هنگامی که شما محصولی از شخص و یا شرکت خرده فروشی خریداری می  ، آن شخص و یا آن شرکت ، هیچ گونه تعهدی در قبال خراب شدن و یا گم شدن کالا در طول دوران حمل آن ندارد.اگر شما ازالکترو سر خریداری نمایید سلامت ارسال کالا رانیز برای شما متعهد می شویم.

به بالای صفحه بردن