مشاوره با ما

مشخصات رابط بلوتوثی گردنی

دستگاه های فوق در 2 رنگ طراحی گردیده رنگ پوست بدن و مشکی (رنگ مشکی با قابلیت اتصال به میکروفن خارجی)

برد مفید دستگاه: تا هندزفری نامرئی < 25 سانتیمتر، تا گوشی تلفن همراه <10 متر. سایز دستگاه: 2.7×5.9×1.9cm.

سایز آویز گردنی: D0.3 x L84cm مجهز به میکروفن: بله. کد امنیتی :”0000″. سازگاری: Bluetooth 2.0, Bluetooth®-equipped phone. مدت زمان نگهدارندگی باطری: 5 ساعت مداوم در طی مکالمه و 48 ساعت در حالت standby جهت دانلود راهنمای استفاده از هندزفری نامرئی به همراه رابط گردنی بلوتوثی لطفا کلیک نمایید. نکاتی که هنگام خرید هندزفری نامرئی باید به آن توجه داشته باشید:

متاسفانه اخیرا نمونه های تقلبی هندزفری نامرئی وارد بازار شده که مشابه نمونه اصلی بوده ولی به هیچ عنوان اورجینال شرکت MicSpy نمی باشند.

چند نمونه از ویژه گیهای هندزفری اورجینال که توسط گروه پیشگامان آقای الکترونیک ارائه می شود ,جدا از رنگ پوست بودن آن (شفافیت رنگ) و کیفیت صدای بلند و واضح آن ,میتوان به عبارت MicSpy که بر روی آن حک شده و شماره سریال درج شده و اندازه آن که دارای ارتفاع 13 میلیمترو قطر 8 میلیمتر است اشاره کرد.

رابط گردنی نیز همرنگ پوست بوده و دارای میکروفن بسیار قوی و حساس می باشد.همچنین دارای کلید های مثبت و منفی بوده که به راحتی می توان به تراک های ذخیره شده برروی تلفن همراه گوش کرد,صدارا کم یا زیاد کرد,همچنین تراک ها را جهت پخش قبلی یا بعدی جابجا کرد.

باطری که داخل هندزفری قرارمی گیرد از نوع باطری ساعت شماره 337 بوده و بسته به نوع باطری حداکثر 7 ساعت کار می کند وقابل شارژ مجدد نمی باشد.

هندزفری حتما باید به همراه رابط گردنی استفاده شود و به تنهایی کاربردی ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه