اطلاعات تحویل

در پیش فاکتور محصول خریداری شده ی شما مدت زمانی که به طور تقریبی از زمان ارسال محصول تا رسیدن آن به دست شما طول می کشد ، جهت آگاهی مشتری قید می شود .

در ایران : ارسال سریع محصولات توسط چندین شرکت خاص انجام می گیرد . تعیین نوع شرکتی که محصولات شما را برای شما حمل می کند بستگی به تعداد محصول در خواستی شما یا به بیان دیگر وزن و حجم کالا ، مقصد مورد نظر و ارزش کالا دارد . حتی طبق درخواست مشتری نیز انتخاب شرکت حمل کالا امکان پذیر می باشد . اما لازم به ذکر است که با توجه به اینکه برخی شرکت ها نظیر تیباکس در بعضی از مناطق ایران شعبه ندارند ؛ در انتخاب شرکت حمل کننده دقت کافی داشته باشید .

شرکت هایی که در سریع ترین زمان ممکن محصولات را به مقصد میرسانند :


پس از اینکه کالا جهت ارسال آماده شد,شماره ردگیری کالا (شماره قبض ارسالی) جهت پیگیری محموله از طریق سایت شرکت حمل کننده و یا پیگیری از طریق تلفن و همچنین تصویر گرفته شده از کالای آماده شده جهت ارسال,برای مشتری فرستاده می شود.

بدین وسیله شما می توانید براحتی و در هر لحظه محموله را پیگیری نمائید.
تصویر قبض ارسالی کالا جهت آگاهی مشتری از طریق فکس ارسال می گردد. در صورت بروزهرگونه تغییر غیر منتظره در روند ارسال کالا ,در کمترین زمان ممکن به آگاهی  مشتری خواهد رسید.

لینک  پیگیری محصولات:

طول دوره زمانی از لحظه درخواست خرید کالا توسط مشتری تا لحظه آماده نمودن کالا توسط شرکت به 2 عامل بستگی دارد : 1 : تعداد کالای درخواستی 2 : موجودی انبار

عموما تایید سفارش تا سقف تعداد 5 عدد از هر نوع کالا و ارسال آن در همان روز (یک روزه) میسر می باشد.

برای تعداد بالاتراز5  عدد پس از هماهنگی با بخش فروش مدت زمان تقریبی جهت ارسال کالا بین 2 تا 3 روزکاری می باشد .(لازم به ذکر است ,با توجه به تنوع محصولات بعضی از اقلام کالاها به صورت تعداد نیز موجود و قابل ارائه به صورت یک روزه می باشند لذا جهت پیگیری بیشتر با بخش فروش هماهنگی نمایید.)  

به بالای صفحه بردن